Kontaktpersoner

Glenn Ellefsen
Daglig leder
glenn@rak.as
+47 480 24 447

Carina Musk-Andersen
Arbeidsveileder avd Olgars ansvarlig for butikk, mottak og produksjon/ utdanningskoordinator for lærekandidater
carina@rak.as
+47 986 76 632

Per Markus Strange
Arbeidsveileder Service og Transport Driftsleder
per@rak.as
+47 958 88 906

Veronica Gladsø-Dønheim
Jobbkonsulent AFT Fag- og kvalitetsansvarlig Bedriftskontakt
veronica@rak.as
+47 488 95 911

Ronny Våge
Arbeidsveileder avd Olgars ansvarlig for tre, lakk og vedproduksjon
ronny@rak.as
+47 980 10 894

Anniken Thuve Ivarsson
Arbeidsveileder
anniken@rak.as
+47 454 34 496

Anne-Gerd Bjørtomt-Hansen
Arbeidsveileder Tekstil
anneg@rak.as
+47 952 96 781

1 Step 1

Kontakt oss

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Revetal arbeid og kompetanse AS

Org. nr: NO 951 559 458 MVA
Sentralbord: 33 06 19 80
E-post: post@rak.as

Adresse

Postadresse: Postboks 90, 3164 Revetal
Besøksadresse: Industriveien 2B, 3174 Revetal
Besøksadresse butikk:
Olgar Dahls vei 1, 3175 Ramnes
Kart til butikk

Vi er en vekstbedrift

Levert av Ascentia AS