• Glenn Ellefsen
  • Anne-Gerd Bjørtomt-Hansen
  • Per Markus Strange
  • Anniken Thuve Ivarsson
  • Ronny Våge
  • Veronica Gladsø-Dønheim
  • Glenn Ellefsen

    Glenn Ellefsen

    Daglig leder

    Mobil: 480 24 447
    Sentralbord: 33 06 19 80, tastevalg 1
    E-post: glenn@rak.as

  • Anne-Gerd Bjørtomt-Hansen

    Anne-Gerd Bjørtomt-Hansen

    Arbeidsleder Tekstil

    Mobil: 952 96 781
    Sentralbord: 33 06 19 80, tastevalg 4
    E-post: anneg@rak.as

  • Per Markus Strange

    Per Markus Strange

    Arbeidsleder Service og Transport
    Driftsleder

    Mobil: 958 88 906
    Sentralbord: 33 06 19 80, tastevalg 5
    E-post: per@rak.as

  • Anniken Thuve Ivarsson

    Anniken Thuve Ivarsson

    Arbeidsleder Olgars
    Kontaktperson for lærekandidater
    Butikkansvarlig Olgars

    Mobil: 454 34 496
    Sentralbord: 33 06 19 80, tastevalg 2
    E-post: anniken@rak.as

  • Ronny Våge

    Ronny Våge

    Arbeidsleder Olgars

    Mobil: 980 10 894
    Sentralbord: 33 06 19 80, tastevalg 2
    E-post: ronny@rak.as

  • Veronica Gladsø-Dønheim

    Veronica Gladsø-Dønheim

    Jobbkonsulent AFT
    Fag- og kvalitetsansvarlig
    Bedriftskontakt

    Mobil: 488 95 911
    Sentralbord: 33 06 19 80, tastevalg 3
    E-post: veronica@rak.as

[]
1 Step 1

Kontakt oss

Navnyour full name
Meldingmore details
0 / 100
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Revetal arbeid og kompetanse AS

Org. nr: NO 951 559 458 MVA
Sentralbord: 33 06 19 80
E-post: post@rak.as

Adresse

Postadresse: Postboks 90, 3164 Revetal
Besøksadresse: Industriveien 2B, 3174 Revetal Besøksadresse butikk:
Olgar Dahls vei 1, 3175 Ramnes

Vi er en vekstbedrift